2346 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 november 2019 -
8520 Oljemålning
H Halvorsen, Sjölandskap, signerad. 41x65
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 maj 2016 -
9203 Oljemålning
Signerad H Halvorsen, Stilleben, 48x64
Såld: 700 kr
Såldes den 28 mars 2016
8072 Oljemålning
Sign H Halvorsen, (dukskada) med förgylld ram, 51x68
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 april 2008 -
1030 Oljemålning
Sign H Halvorsen, fjordmotiv, 70x55
Såld: 4.000 kr
Såldes den 22 januari 2007 -
1576 Oljemålning
H Halvorsen, Norska fjäll, 50x70
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 november 2003